Kerem Atar - Dijital Marka Danışmanı - Web Yazılım Uzmanı
Ajans Başkanı/Web Yazılım Uzmanı & İletişim Tasarımcısı
www.kerematar.com

Kerem Atar - Dijital Marka Danışmanı - Web Yazılım Uzmanı

İstanbul Aydın Üniversitesi - Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama (İngilizce) Bölümü Mezuniyeti Sonrası, Kariyerine 2009 Yılında Reklam Sektöründe Etkileşim/İletişim Tasarımcılığı İle Başladı. 2010 Yılında Kendi Kurduğu Dijital Tasarım Ajansı 'LaFontaine DesignStudio' İle Çeşitli Marka ve Kurumların Dijital Marka Danışmanlığı Rolünü Üstlendi.

Aynı Yılda 'Just English Center' Dil Okulları Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü Olarak, Dijital Stratejinin Oluşturulması, Hayata Geçirilmesi, Web/Mobil Satışların Arttırılması Kapsamında; Dijital Kanalların Geliştirilmesi/Yönetilmesi, Performans Pazarlaması Çalışmaları, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital İletişim Faaliyetlerinden Sorumludur.

2015 Yılında 'Just English Center' Dil Okulları İle Birlikte, Elektronik Alanında 'Beverly Walking Ginger', 'Wikcy Watch', 'Wiky Pet', Tekstil/Giyim Alanında 'The Bards', Yatırım/Ekonomi Alanında 'Team of America-TR' ve Sağlık Alanında İse 'Amerikan Estetik' Markalarının Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü Olarak Görev Yapmaktadır.

Kerem Atar - Dijital Marka Danışmanı - Web Yazılım Uzmanı

Bu Geçen Süre Zarfı İçerisinde Pek Çok Sosyal Sorumluluk Kampanyalarına Destek Sağlayarak, Topluma Olan Sorumluluğumuzu Eğitim Alanındaki Projeler İle Yerine Getirmektedir. 'Umudum Ol, Sen de Destek Ol' Sosyal Sorumluluk/Kardeş Okul Kampanya Serileri İle de Adından Söz Ettirmiştir.

Abbas Güçlü, Aysha Dergi, Peker Müzik, Başarı Akademi, English Council ve Dilko English Gibi Bir Çok Kuruma 'Marka/İletişim Danışmanlığı' Konusunda Destek Sağlamıştır.

Eğitim

İstanbul Aydın Üniversitesi - 2007/2011
(Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama)

Anadolu Üniversitesi - 2013/2015
(İşletme)

Anadolu Üniversitesi - 2016/Devam
(Marka İletişimi)

Sertifika ve Programlar

Sertifika
Adobe Flash Professional, Google Adwords ve Reklamcılık, Seo ve Reklamcılık, Pre-Intermediate Katılım Sertifikası, 3D MAX Katılım Sertifikası

Kurs
3D Max, Adobe Flash Professional, Google Adwords ve Reklamcılık, Seo ve Reklamcılık

Onur ve Ödül
Eğitim Kategorisi / En İyi Web Sitesi Ödülü, Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sergilenen Yetenek ve Onaylar

#Advertising #Branding Ideas #Digital Media #Outdoor Advertising #Media Planning #Google Adwords #Google Analytics #SEO #Mobile Marketing #User Experience #Web Analytics #HTML #HTML5 #CSS #Dijital Pazarlama #Mobil Reklamcılık #Etkileşim Tasarımı #Etkileşimli Reklamcılık #Web Interface Design #Advertising Management

Daha Yakından Takip Edin!

/ / LinkedinBizi Daha Yakından Tanımak İstiyorsanız Müşteri Yorumlarımızı Okuyabilirsiniz....

Bizi Tercih Edenlerin Bir Nedeni Olmalı!Kişisel Bilgiler
Hizmet Bilgileri
Diğer Bilgiler

İletişim

Hemen Bize Ulaşın...

Firmanıza Özel Kurumsal Dijital Reklam ve Web Çalışmaları İçin Hemen Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.
Unutmayın! Biz Yeni Nesil Dijital* ve Teknoloji Ajansıyız...

Hayalinizi Bizimle Paylaşın...

Teklif Talep Formu

La Fontaine Tasarım Ajansı ve Marka Danışmanlığı