Web Tasarım Uzmanı & İletişim Tasarımcısı
www.pervinarslan.com

Pervin Arslan - Dijital Marka Danışmanı - Web Tasarım Uzmanı

Sakarya Üniversitesi/ Bilgisayar Programcılığı Bölümü Mezunu Olup 2009'Dan Bu Yana Dijital Sektörün İçerisinde Yer Almaktadır. Genç Yetenek; Yenilikçi, Özgün Fikirleri İle Kreatif İş Hayatına Üniversite Yılları İle Birlikte Başlayıp Alanında Kendini Geliştirmek Adına Çeşitli Seminerlerde Bulunarak ve Eğitimlerini Tamamlayarak Dijital Online Mecralara Adımlarını Atmıştır.

Eğitim Sektörüyle Başlayıp Tekstil/Giyim, Teknoloji, Elektronik, İhtalat İhracat, Danışmanlık ve Sağlık Sektöründe de Çalışmalarına Söz Sahibi Firmaların Dijital Medyadaki Marka Temsilleri İçin Rotalar Belirlemiş Olup Tasarım, Pazarlama, Proje Yöneticisi Vizyonuna Sahip Olmuştur.

Markaların Tüketiciyle Buluşma Sürecinde Başından Sonuna Kadar Rehberlik Ederek, Hedeflerin Belirlenmesine Yardımcı Olur ve Bu Hedefler İçin Gerekli Analiz, Araştırma ve Planlamayı Sağlamaktadır. Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü ile Beraber Şirketin Hizmet ve/veya Ürün Portföyü İçin Pazarlama Plan ve Stratejilerinin Hazırlanmasını Sağlamakla Birlikte Şirketin Diğer Birimleri İle Faaliyetlerini Koordine Etmek ve Yeni Marka, Projelerin Yönetimini Üstlenmektedir.

Pervin Arslan - Dijital Marka Danışmanı - Web Tasarım Uzmanı

Amerikan Estetik, Ortak Nokta, Wfit, Wbox, Butik Belgina, Bukalemoon Stüdyo, Bewerly Walking Ginger, Wiky Watch, Wiky Pet, Shop The Bards, English Council, Abbas Güçlü, Genç Bakış, Dilko English ve Amerikan Estetik Gibi Bir Çok Kişi ve Kurumlarca Dijital İletişim Danışmanlığı Vermeye Devam Etmektedir.

Günlük Yaşantısında İse Teknolojiyi Yakından Takip Ederek İncelemeler Yapmaktan, Hobi Olarak Binicilik Yapıp, Tenis Oynamaktan Büyük Zevk Duymaktadır.

Eğitim

Sakarya Üniversitesi
(Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama)

Anadolu Üniversitesi
Medya ve İletişim

Sertifika ve Programlar

Sertifika
Adobe Flash Professional, Google Adwords ve Reklamcılık, Seo ve Reklamcılık, Pre-Intermediate Katılım Sertifikası, 3D MAX Katılım Sertifikası

Kurs
3D Max, Adobe Flash Professional, Google Adwords ve Reklamcılık, Seo ve Reklamcılık

Onur ve Ödül
Eğitim Kategorisi / En İyi Web Sitesi Ödülü, Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sergilenen Yetenek ve Onaylar

#Advertising #Digital Media #Media Planning #Google Adwords #Google Analytics #SEO #Mobile Marketing #User Experience #Web Analytics #HTML #CSS #Dijital Pazarlama #Mobil Reklamcılık #Etkileşim Tasarımı #Web Interface Design #Advertising Management

Daha Yakından Takip Edin!

/ Instagram / LinkedinBizi Daha Yakından Tanımak İstiyorsanız Müşteri Yorumlarımızı Okuyabilirsiniz....

Bizi Tercih Edenlerin Bir Nedeni Olmalı!Kişisel Bilgiler
Hizmet Bilgileri
Diğer Bilgiler

İletişim

Hemen Bize Ulaşın...

Firmanıza Özel Kurumsal Dijital Reklam ve Web Çalışmaları İçin Hemen Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.
Unutmayın! Biz Yeni Nesil Dijital* ve Teknoloji Ajansıyız...

Hayalinizi Bizimle Paylaşın...

Teklif Talep Formu

La Fontaine Tasarım Ajansı ve Marka Danışmanlığı